איחסון אתר וורדפרס

איחסון אתר וורדפרס
איחסון אתר וורדפרס

איחסון אתר וורדפרס

וורדפרס היא מערכת לניהול תוכן המובילה בעולם. היא קלה לשימוש ומאפשרת להקים אתר תדמיתי, חנות וירטואלית, ופלטפורמות רבות ומתקדמות.

מדוע וורדפרס היא המערכת הפופולארית בעולם?

וורדפרס נוחה לשימוש, אינה יקרה, הקוד שלה פתוח ומאפשר הקמת אתר יחסית בקלות. יש לה תוספים שבהחלט מאפשרים להעלות את הרמה של האתר.

אחד היתרונות הבולטים של וורדפרס היא ההתאמה שלה לקידום אורגני בגוגל. גוגל אוהבת את וורדפרס, ו-וורדפרס עושה כמיטב יכולתה על מנת לספק ללקוחות שלה את המצע המקצועי ביותר כדי לקדם את האתר בגוגל, באמצעות הטמעת מילות מפתח, תגיות, כותרות וכלים נוספים.

וורדפרס ואיחסון

תוכלו להתקין אותה כמעט על כל שרת, אולם על מנת לוודא שמהירות טעינת האתר עומדת בסטנדרטים גבוהים, ולא פוגעת בדירוג של האתר, חשוב לבחור איחסון אתר וורדפרס איכותי. על מנת להפעיל אתר וורדפרס, חשוב לבחור באיחסון שמתאים לצרכים של המערכת, ולא תמיד מי שרוצה להקים אתר, יודע במה לבחור.

סוגי איחסון אתר וורדפרס

אחסון שיתופי – אחסון שמאגד את כל האתרים על גבי אותו שרת, זו האופציה הזולה והנפוצה ביותר. לא כ"כ רלוונטי לאתרים גדולים או כאלו שיש להם המון הרחבות או תוספים. מבחינת SEO, כל האתרים יושבים על אותו IP, כלומר פחות אפקטיבי בקידום אתר מסוים.

אחסון בענן – אחסון על פני מספר שרתים, מה שמבטיח גישה מהירה לגולש וגישה חלופית מהירה, במקרה שאחד השרתים נופל.

אחסון ייעודי – אחסון על שרת אישי אשר יכול לספק המון משאבים, אבל גם יקר יותר, ודורש ידע טכני רב יותר.

אחסון על שרת וירטואלי – דומה לאחסון משותף אך ניתן להגדיר שהמשאבים של כל אתר מוגדרים בנפרד ולא משפיעים זה על זה. מתאים במיוחד לאתרים גדולים עם תנועה גדולה, אשר משרתים כמות גולשים גדולה.

כיצד בוחרים את האחסון המתאים?

ההמלצה שלנו היא להתייעץ עם איש מקצוע בהתאם לאתר הוורדפרס שלכם. אם מדובר באתר תדמיתי של 6-8 עמודים, הצרכים שלכם שונים משל אתר מכירתי עם מאות או אלפי מוצרים, נכון? חשוב להתאים את צרכי האחסון לאתר שלכם על הצד הטוב ביותר.

אחסון אתרים

 

אחסון אתרים הוא מושג שמתייחס להעלאת האתר במקום מסוים שמשמש אחסון. המקום הזה נקרא 'שרת' והוא בעצם מאחסן מספר אתרים במקביל. יש לו הגדרות חזקות יותר מלמחשב רגיל, הוא לא יכול ליפול בעצם, מכיוון שכאשר השרת נופל, האתר נופל איתו, וזה הדבר האחרון שנרצה שיקרה. ישנן חברות בארץ ובעולם לאחסון אתרים, השאלה היא היכן מאחסנים ומה חשוב לדעת על מנת לבחור את החברה לאחסון אתרים הטובה ביותר. לבחירה של שרת האחסון הנכון יש השלכות על מהירות טעינת האתר ומכך, על הדירוג שלו בגוגל.

 

מה אנחנו מחפשים בחברת אחסון אתרים?

  • גיבויים אוטומטיים, רצוי על בסיס יומי או לפחות אחת לשבוע.
  • תעודת אבטחה.
  • שטח אחסון גדול.
  • ללא הגבלת נפח.
  • שירות לקוחות מקצועי במידה והאתר נופל.
  • ממשק בשפה שלכם
  • התחייבות שהאתר באוויר

 

מדוע לבחור בחברת אחסון ישראלית על פני חברות אחסון בחו"ל?

היצע חברות האחסון היום גדול מאוד, ניתן למצוא חברות בארץ ובחו"ל, כאשר ישנם כמה הבדלים שכדאי לדעת לגבי אחסון בארץ או אחסון בחו"ל.

 

אחסון עם חברה ישראלית

אבטחה ברמה גבוהה – חברות הסייבר הישראליות ידועות כחברות מובילות בעולם בתחום של אבטחת מידע, ומודעות יותר לנסיונות פריצה ותקיפה, יותר מאשר חברות בחו"ל.

 

בשפה שלכם – אחסון עם חברה ישראלית יכול להקל מאוד בתקשורת השוטפת, כיוון שאתם מדברים באותה שפה.

 

זמן טעינה – אם מדובר באתר שפונה לקהל ישראלי, כדאי להיעזר בחברת אחסון ישראלית מכיוון ששרתים שנמצאים בישראל, מגיבים מהר יותר לתנועת הגולשים וכתוצאה מכך האתר ייטען מהר יותר, מה שמאוד משפיע על דירוג האתר.

 

אחסון עם חברה מחו"ל

מחיר – בישראל האיחסון יקר יותר, בעיקר בגלל אמצעי האבטחה שנוקטות החברות הישראליות כדי להגן על עצמן.

 

שירות לקוחות מקצועי – אם השפה לא קריטית עבורכם, בהחלט תוכלו ליהנות משירות לקוחות מקצועי ונגיש בכל חברה רצינית.

 

מהירות טעינה – אם האתר מציע מוצרים לשוק הגלובאלי, כדאי לשקול אחסון בחו"ל, מכיוון שזה משפיע על מהירות טעינת האתר וישפר את ביצועי האתר עבור לקוחות.

 

ההמלצה שלנו היא להתייעץ עם אנשי מקצוע שלא מנסים למכור לכאן או לכאן, ויכולים לתת חוות דעת אובייקטיבית, היכן מומלץ יותר לאחסן.

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.