בחירת סוכנות לשיווק בדיגיטל

 

בחירת סוכנות לשיווק בדיגיטל

 

סוכנות לשיווק דיגיטלי עוסקת בשיווק העסק שלכם באופן דיגיטלי. כל סוכנות בוחרת את תחומי ההתמחות שלה, אבל בגדול אפשר בהחלט להשיג את השירותים הבאים בסוכנות לשיווק דיגיטאלי: הקמת אתר, קידום אתר, קידום בקשתות החברתיות, כתיבת תוכן, צילומי דיגיטל, הזנת תוכן ועדכונים לאתר, קידום ממומן בגוגל וברשתות החברתיות, ועוד.

 

בחירת סוכנות לשיווק בדיגיטל – מה חשוב לקחת בחשבון?

 

מה השירותים שאתם מבקשים לקבל – חשוב שתגדירו לעצמכם מה השירותים שאמורה הסוכנות לספק עבורכם. אולי אתם רוצים רק קידום ממומן בפייסבוק וניוזלטר אחת לחודש, אולי אתם רוצים להקים אתר, לקבל תוכן מקצועי, ולקדם אותו אורגנית? דף נחיתה? חשוב מאוד שתגדירו לעצמכם מה אתם רוצים ומה התקציב שלכם לטובת העניין. 

 

האם אתם מצפים לעבוד עם סוכנות באופן שוטף? האם אתם מצפים לשמוע מהם אחת לשבוע או אחת לחודש? ככל שאתם תדעו טוב יותר מה אתם מחפשים, כך יהיה קל יותר לבצע תיאום ציפיות.

 

הבטחות ותוצאות – בחירת סוכנות לשיווק בדיגיטל מחייבת לבדוק את התוצאות שמציגה הסוכנות עבור לקוחות לדוגמא, קמפיינים שניהלה, ומה שנקרא "קבלות בשטח", ואת ההבטחות שהיא מבטיחה.

 

משך ההתקשרות – בעולם השיווק, פעמים רבות ניתן להתחיל לראות תוצאות לאחר מספר חודשים, ולא מחר. סוכנויות רבות מחייבות התקשרות לפרק זמן מינימאלי, וחשוב לוודא שזה עומד בקנה אחד עם הצרכים והציפיות שלכם.

 

גישה לדאטה – חשוב לוודא מול הסוכנות שיש לכם גישה לנתונים ודוחות אודות קמפיינים, על מנת שתוכלו לבצע מעקב בעצמכם, להבין טוב מה הולך, וכמובן להגביר את השקיפות בין הסוכנות לביניכם.

 

שירות לקוחות – באיזו מידה מספק המקום שירות לקוחות? עד כמה הוא מלווה אתכם בקמפיין וזמין עבורכם, כולל מנהל פרויקט שמנוסה בתיק שלכם ומלווה אתכם לאורך כל הדרך? חשוב לבדוק זאת.

 

אסטרטגיה שמותאמת לעסק שלכם ולצרכים שלכם – סוכנות מקצועית תבנה עבורכם אסטרטגיה אישית, תיקח בחשבון את הצרכים, את הייחודיות, את החוזקות והחולשות של העסק. סוכנות אשר לא מבקשת מכם לקבל מידע בנושא, היא כנראה לא מספיק מקצועית.

חשוב לערוך מספר פגישות עם סוכנויות רלוונטיות, להקשיב ולהתרשם, ולהחליט בסוף התהליך מה הסוכנות המתאימה לכם.

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.