בניית אתרי וורדפרס

אנחנו בונים אתרים שמותאמים במיוחד לקידום בגוגל עם מילות המפתח כבר בתהליך הבנייה אנו לוקחים בחשבון את כל תהליך הקידום לכן התוצאות יגיעו מהר יותר מכיוון שכל האתר מתוכנן ונבנה במטרה להתקדם בגוגל ולהביא כמה שיותר לקוחות חדשים לעסק 

בניית אתרים

  • בניית אתרי וורדפרס
  • מותאמים לקידום בגוגל
  • כולל תוכן ועיצובים

קידום בגוגל

  • קידום אתרים בגוגל
  • קידום ממומן
  • קידום אורגני

פייסבוק

  • ניהול עמודים מקצועי
  • עיצוב גרפי
  • ניהול קמפיינים

מחיר אטרקטיבי

אנו בונים בכל הפלטפורמות הקיימות בשוק

בניית אתרים

עם ניסיון אי אפשר להתווכח אנחנו עושים שיווק דיגטלי כבר שנים ואנו עוזרים לעסקים לצמוח

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בניית אתרים

בניית אתרים מותאמים לקידום בגוגל ​

בכל פעם שאנו מזינים מילות חיפוש בגוגל, עולות מולנו אלפי תוצאות הנפרשות על פני מספר עמודים, מה שנותן לנו אופציות רבות לבחור מהם. אולם, מרביתנו עושים את אותה הפעולה – נכנסים לאתרים הנמצאים בעמוד החיפוש הראשון של גוגל, ובעיקר לאתרים הנמצאים בראש העמוד הזה.

בעלי אתרים נאבקים על המיקום הזה באמצעים שונים המאפשרים להגיע לראש רשימת החיפושים בגוגל. כדי להגיע למקומות המחשבים הללו, חשוב שאתרים יענו על הדרישות של גוגל, ובדיוק לשם כך יש תורה שלמה של בניית אתרים לקידום בגוגל המאפשרת ליצור אתרים שעולים לראש הרשימה של מנוע החיפוש הגדול בעולם.

מה זה בניית אתרים לקידום בגוגל?

לפני שנסביר מה זאת בניית אתרים לגוגל, חשוב להבין כיצד צריך להתבצע פרסום במנוע החיפוש הפופולארי הזה; כדי לקבל דירוג גבוה בגוגל, חשוב שאתרים יענו על חוקים מסוימים, במיוחד בכל הנוגע לקידום אתרים אורגני.

קידום אתרים מהסוג הזה (SEO-Search engine optimization) הוא קידום המדרג אתרים לפי האיכות שלהם והאופן שבו הם משתמשים בכללים של גוגל.

קידום SEO הוא אינו קידום ממומן, כלומר לא צריך לשלם עליו, והוא מגדיר מה אתרים צריכים להכיל כדי להיות בין הראשונים ברשימת החיפושים.

החוקים של קידום לא ממומן קשורים לאיכות והאסתטיקה של אתרים, וכן לקלות הגלישה בהם. כלומר, כדי שאתרים יצליחו לטפס בסולם התוצאות של גוגל, הם צריכים לכלול תכנים כתובים איכותיים, תמונות וקטעי ווידאו איכותיים ומושכים, להיות ברורים וקלים לגלישה, וגם לכלול מילות ומונחי חיפוש שאנשים מתעניינים בהם.

אז, אתרים שהבעלים שלהם רוצים לקדם אותם בגוגל צריכים לכלול את המאפיינים הללו על מנת שיוכלו להתחרות באתרים דומים. בניית אתרים לקידום בגוגל מתמקדת באלמנטים שצוינו מעלה – בעת בנייה של אתר המיועד לקידום (כמו אתר מכירות), חשוב להכניס את כל המאפיינים שגוגל סורק על מנת שהוא ידרג אותו גבוה. באופן הזה, גולשים רבים ייחשפו לאתרים הבנויים בצורה טובה ואותם אתרים ישיגו את המטרה שלהם, בין שמדובר בחשיפה נטו או במכירה של מוצרים ושירותים.

כיצד בונים אתרים לקידום בגוגל?

כאמור, אתרים הדורשים קידום הם אלו שצריך לבנות אותם לפי הכללים שגוגל קבע למטרה הזו. כאשר בונים אתרים מהסוג הזה, צריך לעשות מספר פעולות חשובות על מנת שהם אכן יעלו ברשימת החיפושים של גוגל:

מחקר מילים

מילים ומשפטי מפתח מהווים חלק חשוב במיוחד בבנייה של כל אתר המיועד לקידום. על מנת שאתרים יצליחו, הם חייבים לכלול תכנים שיש בהם מילות חיפוש שגולשים מחפשים אחריהן. כך למשל, אינסטלטור שעובד באזור גוש דן צריך אתר שיהיו בו מילות חיפוש רלוונטיות, כמו "אינסטלטור בתל אביב". למרבה השמחה, לגוגל יש כלים המאפשרים לגלות אילו מילות מפתח הן מבוקשות. Keyword Planner, FaqFox, SEMRUSH, ועוד הם כלים של גוגל ואתרים המאפשרים לבחון על אילו מילים יש תחרות ואילו מילים צריכות להיות באתר שדורש קידום.

בנייה והוספת קישורים

דפים הכוללים קישורים לאתרים שלכם יעזרו לדרג אותו בצורה נפלאה, ולכן בניית קישורים איכותית היא חיונית בעת בניית אתרים לקידום בגוגל. לכן, חשוב לגרום לאתרים אחרים לכלול קישורים שיפנו אליכם וגם לכלול קישורים פנימיים בתוך האתר שלכם שיפנו לעמודים של האתר. 

אופטימיזציה טכנית

כאן אנחנו נכנסים לתחום שבעלי אתרים מתקשים איתו; אופטימיזציה של אתרים פירושה שיפור האתר באופן שבו הוא יענה על הכללים של גוגל וידורג גבוה. כאשר מבצעים אופטימיזציה, יש להכניס לאתר תגיות ממירות, לכתוב ALTים לתמונות, להתאים את האתר למכשירים ניידים, ולבצע פעולות נוספות שיעזרו לו לטפס מעלה.

בניית אתרים לקידום בגוגל כרוכה בהתחשבות בגורמים רבים, וחשוב לבצע אותה באופן מקצועי עם אלו המתמחים בתחום.

בעלי אתרים נאבקים על המיקום הזה באמצעים שונים המאפשרים להגיע לראש רשימת החיפושים בגוגל. כדי להגיע למקומות המחשבים הללו, חשוב שאתרים יענו על הדרישות של גוגל, ובדיוק לשם כך יש תורה שלמה של בניית אתרים לקידום בגוגל המאפשרת ליצור אתרים שעולים לראש הרשימה של מנוע החיפוש הגדול בעולם.