מאגרי תמונות

 

מאגרי תמונות 

 

אחד הכלים היותר חשובים היום ברשת הוא תוכן ויזואלי, ובתוכו – תמונות. אם אתם עוסקים בשיווק ברשתות חברתיות, קידום אורגני, עיצוב או פשוט מנסים למקסם את האתר שלכם, אתם ללא ספק צריכים תמונות יפות ואיכותיות.

 

מאגרי תמונות להורדה –חשוב לדעת

נתחיל מזה שאי אפשר לקחת תמונה מהאינטרנט ולהעלות לאתר או לרשת החברתית, או לעשות בה כל שימוש, מהסיבה הפשוטה: הפרת זכויות יוצרים. לא הרבה אנשים יודעים זאת, אך זה יכול לעלות הרבה כסף ולגרום לסיבוכים שכולנו משתדלים להימנע מהם. יותר מכך, ישנם משרדי עריכת דין, שתפקידם למצוא תמונות לא מורשות ברשת, ולתבוע את מי שעשה זאת.

 

לשם כך, הצעד הבטוח ביותר הוא להיעזר בעשרות מאגרי תמונות שהרשת מספקת לנו. חלקן לשימוש חינמי, חלקן בתשלום נמוך מאוד.

 

מאגרי תמונות מומלצים

 

ישנם כמה וכמה מאגרים מומלצים בהם אפשר למצוא מגוון רחב של תמונות:

 

DEPOSITPHOTOS – דפוזיט פוטוס הוא מאגר עצום שמכיל למעלה מ-50 מיליון תמונות, בתשלום, וללא צורך במתן קרדיט. המאגר מציע רכישת תמונות ומסלולי רכישה מצוינים למי שזקוק ליותר מ-30 תמונות בחודש, על בסיס קבוע.

 

אפשר לרכוש מנוי חודשי, שנתי, מאוד נוח. אפשר לרכוש גם כמות מסוימת של תמונות באופן חד פעמי, ולשלם עבורן חד פעמי. אם אתם צריכים כמות תמונות חודשית, אפשר ללכת על המסלול הגמיש, שמספק 30 תמונות מקצועיות בעלות של 29$ בחודש, עם אפשרות להעביר יתרת תמונות שלא נוצלה, לחודש הבא.

 

  1. IO. STOCKSNAP – אתר של תמונות חינמיות, ניתן להוריד אותן ולעשות בהן שימוש, ללא זכויות יוצרים. פה לא תוכלו למצוא תמונות לפי קטגוריות אלא לפי התמונות ששועלו היום, האחרונות, הנצפות ביותר ועוד.

 

PIXABAY – מאגר חינמי ופופולארי ברשת, אפשר למצוא בו תמונות להורדה בכל נושא, לשימוש מסחרי וללא קרדיט. במידה ולא מצאתם תמונה מסוימת באתר, פיקסאביי יציע תמונות בתשלום מאתר שאטרסטוק, אך אפשר למצוא אתרים נוספים עם תמונות ללא תשלום.

 

מה שחשוב לזכור הוא לבצע כיווץ תמונות לפני העלאתן לאתר, על מנת לוודא שמהירות טעינת האתר היא הטובה ביותר!

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.