קידום אתרים מחיר

Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook

קידום אתרים בגוגל הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להגיע אל הלקוחות הפוטנציאליים של העסק המקוון שלכם. המשמעות של זה, בפועל, היא שהאתר שלכם מקבל דחיפה עדינה בתוצאה החיפוש שיכולה להיות משמעותית מאד מבחינה כלכלית. איך יודעים עוד אודות קידום אתרים מחיר? 

מה הם המשתנים שקובעים את המחיר?

ישנם מספר דברים שקובעים עבורכם קידום אתרים מחיר. להלן כמה מהם:

· מה מצב האתר שלכם? האם הוא דורש שינויים עיצוביים, תכנותיים או שניהם? לעיתים קרובות על מנת ליישר קו עם הדרישות הידועות של גוגל (כי חלק מהן עלומות) – צריך שינויים באתר. למשל, הוספת FOOTER, שינוי התפריט העליון, תיוג תמונות, עריכה נכונה של הלינקים באתר, קישורים בין הדפים באתר, שינוי מבני, לפעמים גם שינוי בשפת הקוד ועוד. זה שינוי משמעותי, אבל בלעדיו אין על מה לדבר, לצערנו. זה עלול לעלות סכום כסף שנע בין מאות לבין אלפי שקלים, תלוי במצב. לפעמים עדיף "לזרוק" את האתר ולהקים אתר חדש… תלוי בכמה המצב "גרוע". 

· בהנחה והאתר בסדר ו/או סודר – השאלה הבאה היא כמה הוא ידידותי לגוגל ומשתמשים. גוגל קובע כי הוא לא מסכים שהאתר יכיל קוד מלוכלך או קוד שמרמה את מנוע החיפוש כדי ליצור מצג שווא ולהרים עצמו בדירוג. זה אומר, שחשוב מאד שכל הקוד של האתר שיהיה גלוי בצורה פשוטה למשל באמצעות FOOTER או מפת אתר XML. בנוסף, חשוב שיהיה ידידותי למשתמשים, למשל, באמצעות תוכן רלוונטי, נגישות וגם דפי 404 ושאר משתנים מסוג זה. תוספות אלו יכולות לייקר את העבודה בכמה מאות שקלים במקרה הטוב. 

משתנה משמעותי נוסף בביצוע של קידום אתרים מחיר – בהנחה ושני הסעיפים המצוינים לעיל סודרו, הוא הביטויים בהם בחרתם לקדם את עצמכם.

ביטויים מתאימים וקידום מקצועי- אורגניק קידום אתרים בגוגל 

ככל שהביטויים קשים יותר, כלומר יש עליהם יותר תחרות או שהם מחופשים יותר, ככה העבודה שתצטרך להיעשות על מנת לקדם אותם תהיה מאומצת יותר, תדרוש תכנות רב יותר או עבודת תוכן ומחשבה שתארך שעות רבות יותר. לשם כך, ככל שהביטויים יקרים יותר – בהתאמה עולה גם קידום אתרים מחיר. חברת אורגניק קידום אתרים, תגרום לאתר שלכם להיות בעמודים הראשונים של מנוע החיפוש גוגל. החברה פיתחה מיומנות רבה בקידום והיא מקדמת מאות עסקים ברחבי הארץ.

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא