מחירון שיווק בפייסבוק

שיווק בפייסבוק מחיר

מחירון שיווק בפייסבוק

התרומה של הרשתות החברתיות בכלל ושל הפייסבוק בפרט, מבחינה עסקית היא עצומה. ניתן לפרסם ולשווק את העסק ביעילות, במקצועיות, בחוכמה ובהצלחה. אבל כמה זה עולה? מחירון שיווק בפייסבוק יכול להיות מאוד מגוון ומורכב ממספר פרמטרים:

ניהול דף עסקי

ניהול הדף העסקי הוא עולם שלם בפני עצמו אשר דורש מקצועיות, ניסיון ומיומנות. מדובר על בניית אסטרטגיה שיווקית שבודקת מה קהל היעד, מה תדירות הפרסום, מה סוג התוכן – ישנם פוסטים מקצועיים, פוסטים צבעוניים של תמונות עם לקוחות מרוצים, קישורים למאמרים מקצועיים מאתרים אחרים, והיד עוד נטויה. ניהול הדף העסקי כולל גם התייחסות ויזואלית, שירות לקוחות, שיפור הדף, הגדלת כמות עוקבים. בהחלט אחריות לא קטנה.

ניהול קמפיינים של קידום ממומן

קמפיינים של קידום ממומן יכולים בהחלט לסייע למכירות בעסק, באמצעות פוסטים מסוימים שמוכרים מוצרים מסוימים. זוהי מלאכת מחשבת שדורשת דיוק, ידע, מקצועיות, ניסיון, ולמי שיש את כל אלו, יכול בהחלט להשיג תוצרים חיוביים בכל הנוגע לקידום ממומן בפייסבוק.

פעילות אורגנית בקבוצות

מחירון שיווק בפייסבוק מושפע גם מהתנועה בקבוצות רלוונטיות שונות. לדוגמא עסק שמוכר פסנתרים, כדאי לו להופיע בקבוצה של פסנתרנים, ולהציע את מוצרי העסק. חשוב מאוד לא רק לנסות למכור ולשווק את העסק, אלא גם להעניק חוות דעת מקצועית ולמצב את העסק כעסק מקצועי.

כיצד נקבע המחירון?

בדרך כלל, ניהול העמוד והרצת קמפיינים לקידום ממומן מתחלק לשני תקציבים שונים. כלומר, חשוב להבין כי הקידום ברשתות חברתיות כולל את כל אלו, גם את הפעילות האורגנית בקבוצות, אולם עבור הרמת קמפיינים בקידום ממומן, נדרשת הוצאה נוספת ובאיש מקצוע מנוסה ומקצועי בקידום בפייסבוק. אם מדובר באותו איש מקצוע, שאחראי גם על ניהול העמוד העסקי והפעילות בקבוצות, וגם על קידום ממומן בפייסבוק, חשוב לוודא שלאותו איש מקצוע יש ניסיון בקמפיינים ממומנים.

קידום ברשתות חברתיות זהו תחום מקצועי שדורש ידע, ניסיון והצלחות בשטח, אותן ניתן למדוד בקלות באמצעות נתונים מעמוד הפייסבוק ומהאתר. חשוב להבין כי התקציב אשר מיועד לקמפיינים ממומנים הינו תקציב משמעותי, אבל גם נושא בחובו את האפשרות הריאלית להצלחה.

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.