קידום אתרים בארה"ב

 

קידום אתרים בארה"ב

להצליח לבצע קידום אתרים בארה"ב הוא משימה לא פשוטה, מכיוון שארה"ב היא מדינה עצומה עם כמות אדירה של אתרים. איך מבצעים קידום אתרים בארה"ב?

מחקר מילות מפתח
גם אם מדובר באתרים בישראל או באתרים בארה"ב, הבסיס להצלחת קידום אורגני של כל אתר, הוא מחקר מילות מפתח מקצועי וברמה גבוהה. מה שחשוב לדעת לגבי מחקר מילות מפתח בארה"ב, הוא ההגדרה הגיאוגרפית, ובחירת השפה המתאימה (לעיתים ספרדית ולא רק אנגלית).

קידום ארצי, איזורי או מקומי?
בשל גודלה העצום של ארה"ב, ההבדלים בתוצאות באים לידי ביטוי כאשר מחפשים שירותים או מוצרים ברמה מקומית, איזורית או ארצית. ההיבט המקומי רלוונטי מאוד וכדאי להתייחס אליו ברצינות, כולל פתיחת ערך בגוגל מיי ביזנס – שמאפשרת לקדם את האתר בגוגל באופן פשוט מאוד.

חיפושים בספרדית
אוכלוסיית ההיספנים בארה"ב גדולה מאוד, ושני שליש מהם מבצעים חיפושים בספרדית ולא באנגלית, חשוב לבצע התאמה ולקחת בחשבון שלשמחתנו התחרות נמוכה יחסית מכיוון שנפח החיפושים נמוך ביחס לחיפושים באנגלית.

בניית קישורים
בהחלט ניתן לחזק את האתר על ידי בניית קישורים וקניית קישורים, וחשוב לזכור שתכנים שכתובים באנגלית ורלוונטיים לקהל האמריקאי, ימשכו יותר קישורים. הקהל האמריקאי אוהב טיפים, מדריכים,] אינפוגרפיקות, וגם אתרים שלא קשורים לתחום שלכם, בהחלט יכולים לקשר אליכם, אם הם מוצאים את התוכן רלוונטי לגולשים שלהם.

היכן מאחסנים אתרים בארה"ב?
בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, לא חסרות אופציות גם בתחום הזה, אבל חשוב לקבל פרטים וגם להתייעץ עם ישראלים בעלי ניסיון. אפשר גם לאחסן את האתר אצל חברה ישראלית שיש לה שרת בחו"ל.

אלגוריתמים בארה"ב
גוגל ציינה כבר מספר פעמים כי אין שינויים עקרוניים מהאלגוריתמים בארה"ב או בכל מדינה אחרת, אבל כן חשוב לקחת בחשבון שהעדכונים של האלגוריתמים מגיעים קודם כל לארה"ב, בגלל ששם גוגל ממוקמת, ובגלל שקל יותר להטמיע שינויים בשפה האנגלית. בגדול זה אומר שחשוב להתעדכן ולעקוב אחר פרסומים על שינויים באלגוריתמים.

ההמלצה שלנו היא לפנות למקדמי אתרים המנוסים בקידום אתרים בארה"ב, ויכולים לראות את כל התמונה, ולהכין תוכנית פעולה מקצועית ומנצחת.

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.