קידום אתרים בגוגל

  

קידום אתרים בגוגל

אין בעל עסק היום, אשר אינו מפורסם באמצעות אתר, במנוע החיפוש של גוגל. על מנת לקדם את האתר, יש לבצע בו קידום אתרים בגוגל. יש לבצע מספר פעולות הכרחיות, על מנת שהאתר יגיע בצורה איטית אך מבוקרת במשך הזמן לתוצאות בראשונות בדפי גוגל ואלה הן:

ניתוח      והגדרת מילות מפתח רלוונטיות

בנייה      ופיתוח של רשת קישורים לאתר שלכם ולתכנים הרלוונטיים

פיתוח      ותחזוקת קישורים למדיה החברתית כגון: פייסבוק, טוויטר, לינקאדין יוטיוב ועוד.

תוכון      ויצירת תוכן אפקטיבי

שיפור      מבנה האתר

כיצד להגדיל את כמות המבקרים באתר?

חשיפה יום יומית וממוקדת של האתר וכן, הגדלה משמעותית של המבקרים בו, אם כל התהליך יבוצע באופן שיהיה עקבי ויסודי, תגרום לאתר שלכם להיות בראש רשימת החיפושים. יש לתכנן ולנתח את כל מה שיוביל עבור קידום אתרים בגוגל. יש לנהל באופן רציף ולקבל דו"ח חודשי כך שתוכלו לעקוב אחר תהליך התקדמות האתר שלכם. יש לכתוב תכנים מעניינים, כך שישאירו את הגולש באתר, במיוחד אם הוא מעוניין לברר לגבי המוצר או השירות שהאתר מציע. ככל שהגולש ישהה יותר באתר, כך האתר יקודם יותר, היות וזמן השהייה חשוב אף הוא. לא פחות חשוב, הוא הפרסום ברשתות החברתיות, כך שפרסום זה אף זול יותר מגוגל אך אפקטיבי. חברות קידום אתרים מקצועיות, יודעות "לירות לכל הכיוונים" על מנת לקבל את התוצאות הרצויות.

אורגניקס קידום אתרים- כך תהיו בתוצאות הראשונות בגוגל

אם גם אתם מעוניינים לקדם את אתר האינטרנט שלכם באופן מקצועי, למקסם את הרווחים בבית העסק שלכם,  יש לפנות לחברות מוכרות ומקצועיות כמו אורגניקס קידום אתרים, אשר מתמחה בתחום קידום אתרים בגוגל. לחברה, שם ומוניטין רב ומקדמת המון חברות, תוך שמירה על החוקים של גוגל, אשר בהן היא מתעדכנת כל העת. חברה לקידום אתרים עוסקת שנים רבות בתחום קידום אתרים , תוך שימוש באסטרטגיות מנצחות לקידום האתרים של לקוחותיו על הצד הטוב ביותר. לאורגניקס קידום אתרים, יש שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, המלווים אותו מזה שנים. 

  

קידום אתרים בגוגל

כמו בכל עסק רציני, גם בעסק מקוון צריך להשקיע במיקוד הפנייה ללקוחות רלוונטיים. כלומר, אם אתם פונים לאנשים לא רלוונטיים לעסק שלכם, אתם למעשה מכלים את הזמן והכסף שלכם. איך תעשו את הניתור הזה? אתם לא צריכים! היום יש קידום אתרים בגוגל – אשר מסייע לכם לבד לקבוע מי הלקוחות הרלוונטיים לאתר שלכם. כלומר, על פי בדיקה של "מי מחפש מה", אפשר לדעת את הפילוח בצורה סטטיסטית ומאד ברורה. ביחס לזה אפשר לקבוע איזה אסטרטגיה של קידום אתם צריכים לאמץ לקראת הגדלת העסק המקוון שלכם. לא מבינים במה מדובר? הנה כמה מילים בנושא. 

מהו קידום אתרים בגוגל?

כדי להגיע ללקוחות הנכונים, אשר גם יכנסו, יישארו ויקנו דרך האתר שלכם – אתם צריכים קידום אתרים בגוגל. זה בעצם מסייע לסנן על פי תוצאות החיפוש, ככה שמי שחיפש משהו אמיתי שקשור אליכם, אכן ימצא אתכם, יפנה אליכם ושניכם תהיו מרוצים. כדי שלא תפנו לאנשים שלא מעוניינים, תוצאות החיפוש נעשות על פי ביטויים של 1-4 מילים, ככה שמי שמקליד "שאלה" מקבל אתכם בתור "תשובה". למשל – "מתכונים לבשר בקר", יביא תוצאה מסוימת, אשר עונה על פי קריטריונים רבים, על מה "מתכונים לבשר בקר". קידום אתרים באמצעות מנוע החיפוש-גוגל, הוא מקצוע של ניסוי וטעיה, אשר נעשה בעשור האחרון לשירות משומן ומורכב שנעשה על ידי בעלי מקצוע. על מנת שתוודאו כי העבודה נעשית טוב, האתר שלכם צריך להיות מושלם בשני אספקטים עיקריים. 

· האספקט הראשון –  כשמבצעים קידום אתרים בגוגל, הינו קוד נקי ומסודר. גוגל לא אוהב קוד מלוכלך ובוודאי לא אוהב שמרמים אותו. זה אומר שהקוד צריך להיות כתוב בצורה מקצועית, לא להסתיר בתוכו כל מיני "מלכודות" ולהיות מסודר ככה שלעכבישים שלו יהיה קל להיכנס פנימה ולסרוק את האתר. אם אתם רואים למשל אתר שתחתיו יש תפריטים עם ביטויים נוספים בתוצאות החיפוש, זה אומר בדרך כלל שהוא בנוי טוב. הם נקראים SITE LINKS. 

· האספקט השני – אתר מסודר ונעים לשימוש. גוגל נותן חשיבות גדולה בדירוג שלו לשמחה של המשתמשים, ולכן אם המשתמש למשל ברח מיד מהאתר, זה אומר שהוא לא מבין כלום או שלא הגיע לתוצאה שרצה או שהשאירה אותו באתר לאורך זמן. לכן, חשוב מאד שהאתר יהיה נהיר, ברור ונעים – חזותית וממשקית. 

קידום אתרים בגוגל- אורגניק חברת קידום אתרים שתקדם אותך למקומות הראשונים

על מנת להיות מקודם נכון, יש לפנות לחברת קידום אתרים שמתמחה שנים בכל האסטרטגיות הטובות והנכונות בגוגל. חברת אורגניק, היא אחת החברות המובילות לקידום אתרים. החברה עוסקת  בקידום אתרים אורגני מזה שנים וכן, בקידום ממומן, תוך שימת דגש על חוקי גוגל. לחברת אורגניק קידום אתרים, יש לקוחות רבים שנהנים מקידום ונתח רב של לקוחות. שגורם לעסק לינות מרווחים שרק גדלים באמצעות קידום מקצועי זה.

פרטים נוספים