קידום אתרים למטפלים

 

קידום אתרים למטפלים

 

בעשרים השנים האחרונות, אחד התחומים היותר מתפתחים במערב ובישראל, הוא תחום הרפואה האלטרנטיבית. מה שבעבר היה תמוה, לא מובן ולא תמיד מקובל, נהיה עם הזמן השלמה מובנת מאליה מטעם קופות החולים, ורופאים רבים ממליצים על שיטות רבות ומגוונות לטיפולים משלמים בתחומים פיזיולוגיים ונפשיים.

 

אתרים אלו של רפואה משלימה ואלטרנטיבית מתייחסים לקטגוריה בגוגל אשר נקראת YMYL – Your Money or Your Life. מדובר באתרים שעוסקים בתחומים רגישים לנו כגון בריאות, כלכלה, משפט ועוד.

 

מה חשוב לקחת בחשבון לגבי קידום אתרים למטפלים?

 

אמינות– חשוב להבין כי מטפל בתחום רפואה אלטרנטיבית ומשלימה, אינו רופא, אך מעצם טיפולו בבני אדם, נושא האמינות הוא קריטי. אתר מוצלח בתחום זה הוא אתר שמספר בדיוק מי המטפל, היכן למד, מה למד, כמה שנים, כולל קישורים למקורות מהימנים שיכולים להוכיח את הכתוב. היכן המטפל ממוקם, מה שעות הקבלה, מפה, פרטים ליצירת קשר, ועוד.

 

חשוב מאוד לספק חוות דעת, המלצות וביקורות של מטופלים, על מנת שלקוחות פוטנציאליים יוכלו להתרשם. כמו בכל שירות חוות דעת גולשים חשובה תמיד, אך בתחומים של שירות רפואי כלשהו, על אחת כמה וכמה.

 

אבטחה גבוהה – אנשים עשויים להשאיר הודעות עם פירוט מצב רפואי או נפשי אישי, או לרכוש מוצרים אישיים, חשוב מאוד שהאתר יהיה מאובטח ברמה גבוהה, על מנת לא לפגוע חלילה, בפרטיות הפונים או המטופלים.

 

תוכן מקצועי – חובה לייצר ולהעלות תוכן איכותי ומקצועי כאשר מבצעים קידום אתרים למטפלים. התוכן הוא אחד הכלים העיקריים של המבקרים באתר, להתרשם מהמטפל, ממידת המקצועיות שלו ומיכולתו לספק להם שירות מוצלח. אל תחששו לכתוב מאמרים ארוכים. כל עוד אתם יודעים לחלק לפסקאות קצרות, ולהוסיף תתי כותרות שנותנות מושג לגבי רצף המאמר, יש סיכוי טוב שהמידע יצליח לעבור.

 

קריטי לכתוב את התוכן באופן מקיף, אשר מעניק תמונה רחבה, מסביר, למי שלא מבין בתחום מסוים. לדוגמא, מהי תורת הרפלקסולוגיה ומה עושים בטיפול רפלקסולוגיה.

 

קישורים באתר – קישורים פנימיים יחזקו את האתר עצמו, וקישורים חיצוניים יחזקו את אמינות העסק, שניהם חשובים מאוד.

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.