קידום אתרים לרופאים

קידום אתרים לרופאים

רופאים רבים בישראל אשר עובדים בבתי חולים ובקופות החולים, מקבלים לקוחות גם באופן פרטי, ועל כן קריטי שהפרסום אודות הרופא בגוגל יהיה מקצועי ואיכותי. שלא כמו מקצועות אחרים, מקצוע הרפואה דורש תדמית ומוניטין מכובדים יותר, ואנשים רבים בודקים מספר חוות דעת והמלצות, לפני שפונים לרופא פרטי.

הכלי העיקרי לאחר המלצות מפה לאוזן, על מנת להשיג לקוחות, הינו קידום ממומן בגוגל . חשוב שלרופא תהיה נוכחות אינטרנטית מכובדת, וכמובן כולל אתר אינטרנט, ערוץ יו טיוב, וחשבונות ברשתות החברתיות (פייסבוק בעיקר, וגם אינסטגרם – במידה ומדובר בתחום רפואי שחשוב לצלם כגון ניתוחים פלסטיים, רפואת שיניים ועוד).

האתר הוא כרטיס הביקור

חשוב להבין שכאשר מתכננים לבצע קידום אתרים לרופאים, האתר הוא הנכס העיקר אותו יש לקחת בחשבון ולקדם. האתר הוא כרטיס הביקור של הרופא, וגם לאחר שאנשים מקבלים המלצות מפה לאוזן, הם עדיין נכנסים לאתר כדי להתרשם. האתר צריך להכיל מידע מקצועי על כל הטיפולים והשירותים שמציע הרופא, תמונות, חוות דעת של מטופלים, מאמרים מקצועיים בתחום, וכל מידע שעשוי להעשיר את הלקוח הפוטנציאלי אשר מתעניין בקבלת שירות.

יצירת קשר קלה וזמינה

ברגע שהלקוח הפוטנציאלי מחפש באתר כיצד ליצור קשר, זה אומר שפספסנו משהו. קידום אתרים לרופאים מתייחס לנושא יצירת הקשר במקצועיות, ומאפשר מספר אפשרויות ליצירת קשר – טלפון, מייל, וואטסאפ, השארת פנייה ועוד.

תוכן מקצועי ומעניין

לאחר עריכת מחקר מילות מפתח אשר בודק מה גולשים מחפשים, כולל חיפושים מקומיים ואיזוריים, חשוב לוודא שהתוכן המועלה לאתר ולרשתות החברתיות הינו תוכן איכותי, מקצועי, כתוב בשפה אטרקטיבית ויכול לספק לגולשים מידע עם ערך מוסף, שבאמת יסייע להם להחליט בנושא להליך מסוים, או בנוגע לייעוץ אצל רופא מסוים. 

סרטוני הסבר ותדמית הם גם כן תוכן מצוין, שיכול להעביר מסרים ויזואליים בפחות זמן, ועם הרבה יותר אפקט, כאשר הגולשים רואים את הרופא מדבר ומסביר אודות הליך מסוים תחום מסוים.

קידום אתרים מקצועי לרופאים הוא בהחלט מלאכת מחשבת אשר לוקחת בחשבון מספר נתונים, ולכן מומךץ להיעזר באנשי מקצוע מנוסים לטובת קידום האתר והעסק.

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.