קידום אתרים ממומן

  

קידום אתרים ממומן

אחת הדרכים הכי אפקטיביות כיום להנגיש את העסק שלכם בצורה מקוונת לגולשים וללקוחות הפוטנציאליים היא באמצעות קידום אתרים. מה שזה עושה, בעצם, זה ממפה עבורכם את הלקוחות הרלוונטיים באמצעות מה שהם מחפשים ומציע את התוצאה שלכם רק למי שבאמת צריך אותה. זה מגדיל באחוזים ניכרים את הסיכויים למכור. בנוסף, יש שני סוגים עיקריים של קידום. האחד, קידום אתרים אורגני שהוא זה שמעניק לכם את התוצאות הטבעיות הנקשרות בשמכם. השני, קידום אתרים ממומן – שהוא בעצם מתכוון להצגת פרסומות בשמכם, מעל תוצאות החיפוש הטבעיות. ככל שתשלמו יותר על הפרסומת, ככה שהיא תהיה במקום גבוה יותר ו/או לאורך זמן. 

איך עושים קידום אתרים ממומן?

ישנן כמה אפשרויות לעריכת קידום אתרים ממומן. ראשית, כאמור, מדובר על קידום שעוסק בפרסומות. כי הביטוי "ממומן" מבלבל קצת, מכיוון שגם עבור קידום אתרים אורגני צריך לשלם, כמובן. הקידום הממומן בעצם מקצר לנו את הדרך. בעוד את הקידום האורגני צריכים לעשות במשך כמה חודשים ספורים עד שמרגישים תוצאות של ממש, את הקידום הממומן מרגישים מיד – מעלים פרסומת, ויאללה לעבודה. 

איך נקבע מחירו של קידום אתרים ממומן?

קידום אתרים ממומן מורכב משני אספקטים אשר מכתיבים את מחירו. האחד, אם לקחתם חברה חיצונית שתטפל לכם בעניין, או אז היא תגבה מחיר על פי שעה עבור העבודה שלה, או RETAINER. השני, מחיר עלות הביטויים שבחרתם לקדם במודעה, קרי, "מחיר לקליק". ככל שהמחיר לקליק עולה, ככה עולה ההשתתפות העצמית שלכם בהעלאת המודעה. גוגל מקזז לכם, כלומר, ככל שתבחרו ביטוי שיהיו עליו יותר קליקים, ככה תשלמו עבור המודעה פחות, וזה יגדיל את הרווח שלכם. ניתן כמובן לאתר ביטויים שמציעים לכם מאזן איכותי – בין כמות חיפושים לכמות קליקים, כי הרי אנחנו יודעים שיש ביטויים שקוראים יותר לפעולת הגולשים ויש כאלו שפחות.

אורגניק- חברה איכותית לקידום אתרים 

חשוב לעבוד עם חברה איכותית, שמכירה את השכלולים, העדכונים והמערכות של קידום אתרים  בדרך ממומנת, שכן גוגל משנה את הממשק שלה לעיתים קרובות. בנוסף, אתם רוצים תוצאות מהר. שיקול אחרון בבחירת חברה הוא כמובן אמינות, שכן אתם נותנים להם את פרטי האשראי שלכם על מנת לשלם לגוגל עבור העלאת המודעות או הקמפיין הממומן. חברת אורגניק קידום אתרים, מתמחה גם בקידום הממומן ומצליחה להזניק עסקים רבים למקומות הראשונים בענק מנועי החיפוש - גוגל

פרטים נוספים