קידום אתר וורדפרס

קידום אתר וורדפרס קידום אתר וורדפרס

קידום אתר וורדפרס

לשמחתנו, וורדפרס היא מערכת ניהול נהדרת שתומכת מאוד בקידום האתר באופן אורגני. כלומר, העלאת הדירוג של האתר גבוה יותר במנוע החיפוש של גוגל. כולנו רוצים זאת, נכון? כמה מאיתנו מסתכלים על העמוד השני בתוצאות החיפוש בגוגל?

 

זה אומר שחלק מהפעולות שניתן לבצע על מנת לקדם את האתר, תוכלו לבצע באופן עצמאי. עבור חלק מהפעולות אנו בהחלט ממליצים על איש מקצוע מנוסה. אילו פעולות תוכלו לבצע בעצמכם עבור קידום אתר וורדפרס?

 

מבנה תוכן נכון – מבנה נכון והיררכי של התוכן באתר, יכול לשפר משמעותית את הבנת האתר על ידי מנועי החיפוש, וכתוצאה מכך, לשפר את הדירוג. הכוונה היא למבנה טבעי והגיוני. חשוב שהתפריטים באתר יהיו מדויקים וגם יאפשרו לגוגל להגיע לכל הדפים.

 

מפת אתר – מפת אתר עוזרת לגוגל להבין את מבנה האתר ופרטים נוספים מלבד המבנה ההיררכי. ככל שהאתר מורכב יותר, כך יש חשיבות גדולה יותר למפת האתר. ישנם תוספים רלוונטיים למפת אתר, כדאי להתייעץ לגביהם עם איש מקצוע.

 

URL קריא וברור – חשוב שכתובת האתר, ה-URL, יהיה ידידותי וברור, כזה שקל להקליד וקל למצוא.

 

תוסף יואסט – ניתן לבצע קידום אתר וורדפרס באמצעות תוסף יואסט, התוסף המצוין שמשמש אתכם לקידום האתר. באמצעות הזנת ביטויים מתאימים במקומות הנכונים, ניתן לקדם את האתר. התוסף מוצע בגרסה חינמית ובתשלום.

 

גוגל אנליטיקס –  תוכלו לקדם את האתר באמצעות שימוש באחד הכלים המצוינים של גוגל – גוגל אנליטיקס.  הכלי הזה מספק נתונים שיכולים לסייע לקדם את האתר כגון מהיכן הגיעו הגולשים, נתונים לגבי מילות מפתח דרכן הגיעו הגולשים, מה מהירות הטעינה של האתר ועוד.

 

גוגל סרץ' קונסול – כלי מצוין נוסף של גוגל, מעדכן אתכם בעמודי שגיאה, הפנייה לעמודים שכבר לא קיימים, קישורים פנימיים שבורים ועוד.  תוכלו לראות את הסטטוס של העמודים המאנדקסים באתר, ולאתר בעיות בעקבות הטיפולים.

 

קידום מקצועי

אף על פי שהרבה מהפעולות שהצגנו כאן ניתן לבצע באופן עצמאי, מכיוון שיש מדריכים רבים ברשת באמצעות סרטוני וידאו וכתבים, אנו בכל זאת ממליצים לבצע לפחות את יישור הקו הראשוני, עם איש מקצוע, שעושה עבודתו במקצועיות, באמינות ובמיומנות.

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.