קידום לסטארטאפים

שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

קידום לסטארטאפים

קידום, מיתוג ושיווק חברת סטארטאפ, חשוב לא פחות מכל חברה אחרת. ישנם כמה כלים שיסייעו לכם לכם לבצע קידום לסטארטאפים בהצלחה:

 

יצירת מיתוג – בין אם מדובר בחרה ותיקה או בסטארטאפ בחיתוליו, כל חברה וכל עסק זקוקים למיתוג מקצועי שמתאים להם ועונה על הערכים שהחברה מייצגת. חשוב להגדיר את הערכים המיתוגיים של החברה, ולהתבסס עליהם בכל הפרסומים.

בידול – במה אתם שונים? במה אתם מיוחדים? למה להשקיע בכם? אלו שאלות שישאלו אתכם, וחשוב שיהיו לכם תשובות רציניות מוכנות.

מאמרים ומידע מקצועי בתחום – אם אתם רוצים למתג את עצמכם כיודעי דבר בתחום מסוים, עליכם לפרסם תוכן בתחום הזה, תוכן איכותי ומקצועי. אפשר לפתוח בלוג, אפשר להעלות מאמרים לאתר, ושניהם בהחלט יסייעו לקידום, מכיוון שאחד האלגוריתמים הידועים של גוגל הא משך שהייה באתר. ככל שתספקו לגולשים תכנים רלוונטיים ומעניינים, משך השהייה שלהם באתר יגדל, וכתוצאה מכך, הדירוג של האתר בגוגל – יעלה.

יצירתיות וחדשנות – בתחרות גבוהה על תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים, מחויבת יצירתיות וחדשנות עבור קידום לסטארטאפים.

פוסטים ברשתות חברתיות – זה המקום לשמור על אותנטיות, דינאמיות, מקצועיות ואיכות. ככל שהנוכחות שלכם ברשת תהיה משמעותית יותר, כך תצליחו להיחשף לקהל גדול יותר של לוחות פוטנציאליים. כמובן שתוכלו לעשות זאת גם באמצעות קידום ממומן, שישיג תוצאות מצוינות, עם הפילוח הנכון ואנשי המקצוע הנכונים.

קידום ממומן בגוגל – בנוסף לקידום ממומן ברשתות החברתיות, בהחלט תוכלו להשיג תוצאות באמצעות קמפיינים ממומנים בגוגל, זהו כלי נפוץ ואפקטיבי עבור חברות סטארטאפ.

עדכונים מעניינים בניוזלטר – חשוב שהלקוחות הקיימים או הפוטנציאליים ישמרו אתכם בתודעתם, ואפשר לעשות זאת על ידי עדכונים שוטפים, מעניינים, קצרים וצבעוניים, בניוזלטר. חשוב לשלםב גם סרטונים ותוכן ויזואלי מעניין.

קידום ממומן בגוגל בהחלט יכול להזיז את הפרסום בצורה מהירה יותר ולהגיע לקהלים מדוייקים 

חשוב להבין כי ישנם ממשקים זהים בין קידום של סטארטאפ וקידום של כל מוצר ושירות אחר, ויש קווים ייחודיים לסטארטאפ. לכן כדאי להיעזר באיש מקצוע מנוסה בקידום חברות סטארטאפ, אשר מכיר את התחום, מנוסה, בעל קבלות להצלחות מהשטח, אשר יכול לבנות אסטרטגיית פרסום לקידום החברה וחשיפה, באופן המוצלח ביותר. בהצלחה!

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.