שיווק אינטרנטי

שיווק אינטרנטי

 

שיווק אינטרנטי מתייחס לכל אפיקי השיווק האפשריים ברשת האינטרנט. מכיוון שמרבית השיווק והפרסום כיום נעשים ברשת, באותה מידה גם אפיקי השיווק רבים וטובים, בואו נמנה את העיקריים שבהם:

 

שיווק באתר

נכון שהגולש כבר הגיע אליכם, אבל הוא לא יישאר הרבה זמן אם לא תתנו לו סיבה טובה, נכון? שיווק באתר מתייחס לתוכן שיווקי, באנרים, הפניות שיווקיות שגורמות לגולש להישאר, לרכוש, וכמובן לשוב לאתר.

 

שיווק ברשתות החברתיות

אחת הדרכים הפופולאריות עבור שיווק אינטרנטי היא שיווק ברשתות החברתיות. תוכלו לשווק את העסק אורגנית, או באמצעות קידום ממומן. מה הכוונה? שיווק אורגני פירושו להעלות תכנים בעמוד העסקי בהתאם לכל רשת חברתית, להציע מוצרים, מבצעים, הטבות, כמו גם להעלות תכנים בקבוצות שונות. כל זה ללא הוצאה כספית ו"אורגני" מכיוון שזה נעשה באופן טבעי.

 

שיווק ממומן מאפשר לכם להריץ קמפיינים עבור מוצרים מסוימים באופן ממומן, כלומר בתשלום לרשת החברתית, וכך להשיג פילוח מדויק יותר לקהל היעד. לדוגמא, אם יש לכם עסק למכירת תכשיטים, תרצו לפלח את הפרסומת שתגיע ליעד הנכון כגון נשים בגילאים מסוימים, על מנת להגדיל את סיכויי המכירות. תחום הקידום הממומן הוא תחום אדיר ועם אנשי המקצוע הנכונים, אפשר בהחלט להגיע לתוצאות מצוינות.

 

שיווק במייל

אפיק נוסף דרכו תוכלו לשווק את העסק או מוצר מסוים, הוא באמצעות המייל. הדרך הנפוצה והטובה ביותר היא לאסוף לקוחות ומתעניינים לרשימת תפוצה, כלומר הם מאשרים קבלת מיילים מכם, ובמייל, כדאי שהוא יהיה ניוזלטר, אתם יכולים לספק מידע אינפורמטיבי מקצועי, וכמובן לשתף במבצעים מעניינים, מוצרים חמים, ועוד.

 

שילוב האפיקים השונים – נראות ברשת

על מנת להגיע למצב של נראות מקסימלית ברשת, ההמלצה היא לשלב בין אפיקי השיווק השונים. חשוב להתחיל באתר מכיוון שאליו בסופו של דבר, וגם בתחילתו, הגולשים מגיעים. לוודא שהתוכן ברור, בהיר, שאין קישורים שבורים, שכל המוצרים והשירותים כתובים בצורה מקצועית ובאיכות גבוהה.

 

השלב הבא הוא נראות ברשתות החברתיות, וחשוב לשמור על איזון כשמדובר בנראות האורגנית, לא הממומנת. במילים אחרות, אל תחפרו J גם עם המיילים, שימו לב שהלקוחות נשארים איתכם ולא מסירים עצמם מהתפוצה, בגלל עודף תוכן ומידע.

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.