שיווק לעסק

עצות שיווק לעסק שישימו אתכם על המפה

 

על מנת שהעסק שלכם ייראה על המפה האינטרנטית, ישנן כמה פעולות שתוכלו לבצע בעצמכם, או בשלבים מסוימים עם איש מקצוע מיומן ומנוסה, אשר יכולות בהחלט לקדם את העסק שלכם לליגה אחרת. בואו נדבר על זה.

 

שיווק לעסק ברשתות החברתיות

אם יש כלי אינטרנטי שמסייע לשווק עסקים, הרי הן הרשתות החברתיות, ישנן כיום מספר רשתות חברתיות מובילות, נתמד בלינקדאין, אינסטגרם ופייסבוק.

 

שיווק בלינקדאין

מדובר ברשת חברתית עסקית, באמצעותה אפשר לייצר קשרים עסקיים ומקצועיים, סוג של נטוורקינג דיגיטאלי. הרשת החברתית הזו מאפשרת לנו לשווק את עצמנו באמצעות פרופיל הלינקדאין, להעלות את המודעות לעסק ואת הנוכחות שלו ברשת. בלינקדאין תוכלו למצוא קבוצות רלוונטיות לתחום העיסוק שלכם, בהן אפשר לייצר נטוורקינג וללספק מידע רלוונטי בתחום.

 

שיווק באינסטגרם

נתחיל מזה שלאינסטגרם יש מליוני עוקבים בישראל, רובם בגילאי 18-35, והם נחשבים הקניינים הדומיננטיים של הרשת החברתית הזאת. שיווק באינסטגרם יסייע לכם לשווק לקהלי יעד מתאימים בעזרת חיבור לפייסבוק ולפילוח המתקדם שהפייסבוק מציע. מה שחשוב הוא ליצור פרופיל עסקי מוצלח, וזיכרו כי מדובר באפליקציה מאוד דינאמית וכדי להישאר בעניינים כדאי לעקוב. האינסטגרם מאפשרת לכם גם לקרב את קהל היעד שלכם באמצעות האשטגים נכונים, תגיות רלוונטיות, וזוהו בהחלט יתרון עצום.

 

שיווק לעסק בפייסבוק

נתחיל מזה שהפייסבוק הוא הרשת החברתית המובילה בעולם, אז מובן שתרצו להופיע ברשת הזאת ולקדם את העסק שלכם כמה שיותר. על מתנ לשווק את העסק בפייסבוק, הצעד הראשון הוא פתיחת פרופיל עסקי. אל תמהרו לעשות זאת, זהו כרטיס הביקור שלכם בפייסבוק. השלב השני הוא להצטרף לקבוצות רלוונטיות כאנשי מקצוע, בהן תוכלו לחוות דעתכם המקצועית. שימו לב, פרסום ברוב הקבוצות אינו דבר פופולארי, בלשון המעטה. אתם יכולים לסייע מקצועית ולחוות דעה, אבל פרסום ישיר של העסק, יכול בהחלט להוציא אתכם מהקבוצה. יש קבוצות שמאפשרות פרסומים בימים מסוימים ובשרשורים ייעודיים, חשוב לעקוב ולהתנהל לפי החוקים.

ערוץ שיווקי נוסף בפייסבוק הוא השיווק הממומן, תוכלו להעלות פוסטים ולהריץ אותם בקמפיינים של קידום ממומן, באמצעות פילוח כמה שיותר מדויק, של קהל היעד הרלוונטי. זוהי מלאכת מחשבת מומלץ להיעזר במומחים שיודעים את העבודה.

 

תוכלו לקבל עצות רבות ברחבי הרשת לשיווק העסק, מה שחשוב הוא לבנות תוכנית עבודה מסודרת, על מנת להוציא לפועל את כל השלבים, היעדים, האמצעים, על הצד הטוב ביותר. בהצלחה!

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.