צרו קשר

תוספים מומלצים לוורדפרס

תוספים מומלצים לוורדפרס

אתרים מורכבים כיום צריכים לכלול מספר מאפיינים שימשכו אליהם גולשים ויגרמו להם להישאר בהם לאורך זמן. תמונות וסרטוני ווידאו כבר לא מספיקים כדי להרכיב אתר מורכב ומוצלח, וכאן נכנסים לתמונה התוספים הייחודיים של וורדפרס. מערכת ניהול התוכן החופשית הזו משומשת על ידי 30% מבעלי האתרים. ישנם מאות, אם לא אלפי תוספים שאתם יכולים לשים באתרים מבוססי וורדפס, ואלו שלפניכם הם בין המומלצים ביותר:

Yoast

יוסט הוא אחד מהתוספים האהודים ביותר בקרב מקדמי אתרים בעולם. התוסף הייחודי הזה מאפשר להתאים באופן אישי את התיאור והכותרת של כל דף בנפרד. בנוסף, יוסט מאפשר לבחור האם לגוגל תהיה גישה אל התוכן באתר ולמנוע תוכן כפול. בעת ההתקנה של התוסף הזה, ניתן לבחור בין גרסה חינמית וגרסה חינמית, ומרבית מנהלי האתרים מסתפקים בגרסה הראשונה.

Linker

לינקר הוא תוסף כחול-לבן אשר יוצר קישורים קצרים עבור כל עמוד שאתם רוצים, ובכך מאפשר לחלוק אותו עם גולשים אחרים. התוסף מאפשר לעקוב אחר הקישורים שנוצרו בו באמצעות מונה פנימי או מערכת אנליזה פנימית.

Contact form 7 Save Leads

התוסף החיוני הזה מאפשר ליצור טפסים שניתן לשלוח אל כתובות של דואר אלקטרוני, וניתן לעקוב אחר הלידים והפניות באמצעות "save leads" הנמצא בתוסף.

Ad Inserter

מודעות מהוות חלק חשוב בכל אתר, ואד אינסרטר מאפשר לעשות זאת בקלות. כדי לעשות זאת, צריך לייבא תחילה קודים של מודעות, ולאחר מכן לשלב אותן בעמודים באמצעות התוסף. באמצעות ה- Ad Inserterניתן גם לקבוע את מיקום המודעות ולשנות את מיקומן בהתאם לצרכי האתר. כמו עם תוספים אחרים, ניתן להשתמש בגרסה חינמית של Ad Inserter או גרסה מקצועית יותר בתשלום.

Akismet

אקיסמט הוא תוסף מהפכני שמאפשר למנוע תגובות ספאם מזיקות של גולשים או בוטים. כיצד? אקיסמט בודק תגובות של גולשים ובוחן את אלו שכתבו אותם מול מאגר ספאם עולמי. לאחר מכן, בעלי אתרים יכולים לבדוק את הסימונים של תגובות שונות ולמחוק את תגובות הספאם המזיקות.

Broken Links Checker

בוחן הלינקים בודק ומדווח על תמונות וקישורים שבורים. בנוסף, התוסף מאפשר לתקן את התמונות והלינקים השבורים ישירות ממסך התוסף. אחד המאפיינים הבולטים של בוחן הלינקים הוא שניתן להפעיל אותו בעברית – יתרון עבור אלו המתקשים עם השפה האנגלית.

Layered Popups

אם אתם צריכים להוסיף פופ אפים לאתר שלכם – Layered Popups הוא תוסף מעולה למטרה הזו. בתוסף ניתן לבחור בין עשרות סוגים שונים של פופ אפים שאתם יכולים לעשות באתר שלכם בכל עת. התוסף מאפשר לעשות אופטימיזציה לאתרים על ידי הוספה של פופ אפים לפי טריגרים שונים – העמוד שהגולש נמצא בו, לאחר מספר דקות מכניסה לאתר, סגירה של לשוניות, וקריטריונים נוספים. בתוסף ניתן לבחור בין 200 תבניות אנימציה שונות או להשתמש באנימציות מותאמות אישית תמורת 24$ עבור ההתקנה של התוסף.

 

WpDataTables

ישנם אתרים רבים שצריכים להציג נתונים בטבלאות, מקבצי אקסל, ועוד. הזנה של נתונים מהסוג הזה מהווה אתגר לא פשוט, ולעתים התוצאה הסופית אינה נאה לעין. WpDataTables פותר את הבעיה הזו על ידי יצירה של טבלאות וגרפים מעוצבים אישית עם הנתונים שצריכים להיות באתר. מחירו של התוסף הוא 44$, אך הוא חוסך לא מעט זמן ומאפשר ליצור אתר מקצועי ונאה.

מערכת וורדפרס מקלה במידה ניכרת על בנייה וניהול של אתרים, אך לאורך השנים הדרישות מאתרים והדרישות של גולשים השתנו. כדי להתאים אתרים לזמנים המודרניים, ישנם תוספים נפלאים לוורדפרס שניתן לצרף למערכת שלכם וליצור אתר אסתטי, מושך, ומקצועי.

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

Scan the code