חייגו בקליק

קידום אתרים ממומן

אחת הדרכים הכי אפקטיביות כיום להנגיש את העסק שלכם בצורה מקוונת לגולשים וללקוחות הפוטנציאליים היא באמצעות קידום אתרים. מה שזה עושה, בעצם, זה ממפה עבורכם את הלקוחות הרלוונטיים באמצעות מה שהם מחפשים ומציע את התוצאה שלכם רק למי שבאמת צריך אותה. זה מגדיל באחוזים ניכרים את הסיכויים למכור. בנוסף, יש שני סוגים עיקריים של קידום. האחד, קידום אתרים אורגני שהוא זה שמעניק לכם את התוצאות הטבעיות הנקשרות בשמכם. השני, קידום אתרים ממומן – שהוא בעצם מתכוון להצגת פרסומות בשמכם, מעל תוצאות החיפוש הטבעיות. ככל שתשלמו יותר על הפרסומת, ככה שהיא תהיה במקום גבוה יותר ו/או לאורך זמן.

תוצאות מהירות בקמפיין ממומן נוכל לקבל פניות חדשות לעסק תוך 48 שעות מהקמת הקמפיין

אנו מומחים בקידום ממומן ומבטיחים כי עבודה איתנו תניב את התוצאות הטובות ביותר בקידום ממומן

איך עושים
קידום אתרים ממומן ?

ישנן כמה אפשרויות לעריכת קידום אתרים ממומן. ראשית, כאמור, מדובר על קידום שעוסק בפרסומות. כי הביטוי "ממומן" מבלבל קצת, מכיוון שגם עבור קידום אתרים אורגני צריך לשלם, כמובן. הקידום הממומן בעצם מקצר לנו את הדרך. בעוד את הקידום האורגני צריכים לעשות במשך כמה חודשים ספורים עד שמרגישים תוצאות של ממש, את הקידום הממומן מרגישים מיד – מעלים פרסומת, ויאללה לעבודה.

איך נקבע מחירו של
קידום אתרים ממומן ?

קידום אתרים ממומן מורכב משני אספקטים אשר מכתיבים את מחירו. האחד, אם לקחתם חברה חיצונית שתטפל לכם בעניין, או אז היא תגבה מחיר על פי שעה עבור העבודה שלה, או RETAINER. השני, מחיר עלות הביטויים שבחרתם לקדם במודעה, קרי, "מחיר לקליק". ככל שהמחיר לקליק עולה, ככה עולה ההשתתפות העצמית שלכם בהעלאת המודעה. גוגל מקזז לכם, כלומר, ככל שתבחרו ביטוי שיהיו עליו יותר קליקים, ככה תשלמו עבור המודעה פחות, וזה יגדיל את הרווח שלכם. ניתן כמובן לאתר ביטויים שמציעים לכם מאזן איכותי – בין כמות חיפושים לכמות קליקים, כי הרי אנחנו יודעים שיש ביטויים שקוראים יותר לפעולת הגולשים ויש כאלו שפחות.

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אורגניק

חברה איכותית לקידום אתרים

חשוב לעבוד עם חברה איכותית, שמכירה את השכלולים, העדכונים והמערכות של קידום אתרים בדרך ממומנת, שכן גוגל משנה את הממשק שלה לעיתים קרובות. בנוסף, אתם רוצים תוצאות מהר. שיקול אחרון בבחירת חברה הוא כמובן אמינות, שכן אתם נותנים להם את פרטי האשראי שלכם על מנת לשלם לגוגל עבור העלאת המודעות או הקמפיין הממומן. חברת אורגניק קידום אתרים, מתמחה גם בקידום הממומן ומצליחה להזניק עסקים רבים למקומות הראשונים בענק מנועי החיפוש – גוגל

קידום ממומן בגוגל

ישנם שני סוגים של קידום אתרים, האחד הינו קידום אורגני והשני, קידום ממומן בגוגל. קידום באמצעות שיטה זו, מאפשרת לכם, לבחור את תקציב הפרסום שיתאים לתקציב שלכם ללא הגבלות זמן, או סגירת תקציב. החיוב מתבצע לבעל העסק, כאשר הגולשים מקליקים. קידום זה, מתבצע באמצעות חיפוש מילות המפתח והגדרתם לחיפוש שלכם. מודעות הטקסט הממומנות, יופיעו בצד ימין של המסך תחת ההגדרה של קישור ממומן.. שיטה זו מבצעת דירוגים טובים ומהירים, במיוחד לאלה שיש בתחום שלהם תחרות רבה וחייבים להשיג את המתחרים, להביא גולשים רבים יותר ולמקסם את הרווחים. פעילות קידום זה, דורשת מיומנות ומקצועיות, כך שיש לפנות לבעל חברה המתמחה בקידום אתרים ממומן.

התחרות על הפרסום בגוגל היא גדולה ולכן, יש לבצע מחקר מקיף, תהליכים כגון אופטימיזציה, התאמת קוד לאתר ועדכון שוטף של תבניות התוכן, כגון כתיבת תכנים מקצועיים. יש לבצע החלפת קישורים לאתר ובנייה של מערכת קישורים, בתוך האתר עצמו.

קמפיין לקידום העסק שלך

אז אם הבנו נכון, קידום ממומן בגוגל הינו בעצם קמפיין, שאנו ממנים, בכדי שהעמוד של העסק שלנו, יופיע ראשון. אנו משקיעים סכום מסוים וללא עבודה קשה כי אם השקעה כספית, העמוד יופיע מהר בגוגל. בכדי להגיע לקהל היעד הנכון, יש להתעמק ולהכיר את המערכת לעומקה. יש לדעת, כיצד לתכנן את הקמפיין. העניין הוא שישנם יתרונות וחסרונות. היתרון הראשון הוא שהאתר מקודם בקלות והחיסרון הוא שברגע שאין לכם תקציב, האתר ייעלם בדיוק בדרך שהוא הופיע.

אל לכם לשכוח עוד דבר חשוב, המתחרים שלכם, יקליקו המון באתר שלכם, בכדי שהקמפיין יסתיים ותפנו להם את המקום מהר. גם כאשר מדובר על קידום ממומן בגוגל, יש לוודא כי התוכן איכותי, כי הוא מספק את המידע שהגולשים חיפשו, שהאתר איכותי ונוח למשתמש. מקמפיין לקמפיין תשלמו יותר, כך שיש לשקול מי עורך עבורכם את הקמפיין, מה הוא מבצע עבורכם וכמה זה עולה?.

התחרות על הפרסום בגוגל היא גדולה ולכן, יש לבצע מחקר מקיף, תהליכים כגון אופטימיזציה, התאמת קוד לאתר ועדכון שוטף של תבניות התוכן, כגון כתיבת תכנים מקצועיים. יש לבצע החלפת קישורים לאתר ובנייה של מערכת קישורים, בתוך האתר עצמו.

קידום אתרים ממומן ברשתות חיפוש

לגוגל, ישנה שיטה לקידום אתרים, אשר באמצעות קידום ממומן בגוגל לגוגל יש שיטה לקידום אתרים באמצעות קידום ממומן באמצעות רשתות חיפוש בכל פעם שהגולשים יקליקו על מילות המפתח, העסק שלכם יופיע. הדבר הטוב הוא, שאתם מחליטים כמה אתם מעוניינים לשלם על פי התקציב העומד לרשותכם. כל מי שעוסק בשיווק אתרי אינטרנט, מכיר את הפעולה של מנועי החיפוש. מקדמי אתרים, חייב שיהיה להם חשיבה אסטרטגית וידע רב בשיווק. קידומי אתרים משני הסוגים, תביא חשיפה ולקוחות פוטנציאליים. במידה ואתם לא מקדמים את האתר באמצעות קידום ממומן, האתר שלכם להתחרות מול מאות אתרים, שנמצאים במנועי החיפוש השונים ברחבי הרשת. האתר ייבלע בין האתרים והוא לא יקודם כפי שצריך.. גוגל, הינו מנוע החיפוש שהכי מוכר לנו , הא יעיל ואפקטיבי. בגלל זה, גוגל החל לשלב סרטונים של וידאו לממשק אדוורדס. יתרון זה הינו יעיל כי מתחרים שיתחרו באמצעות הקלקות, יוכלו לנהל קמפיינים שיווקיים באמצאות קידום ממומן ביוטיוב באמצעות אדוורדס, מה שיגביר את המכירות באתר. יש הרבה בעלי אתרים המשקיעים חצי חצי, כלומר חצי ממומן וחמי אורגני, הכל תלוי בייעוץ של מקדם האתר, אשר יוכל לחשב מה הכי כדאי לקידום האתר.

קמפיין לקידום העסק שלך

כאמור,  לא כל חברה מתמחה בקידום אתרים ממומן, יש למצוא את הבולטות ביניהן ולבחור את החברה שתיראה לכם אמינה, יעילה, כאלה שיש עליה המלצות וכן תוצאות. אחת החברות הבולטות בתחום הקידום הממומן והאורגני, הינה חברת אורגניק, אשר קיימת כמה שנים ומעסיקה צוות מיומן מזה שנים. חברת אורגניק, קידמה המון בעלי אתרים, תוכלו להגיע לפגישה ולראות את העבודות השונות שלנו בתחום  הקידום הממומן בגוגל. אנו נבנה לכם בחברה תכנית שתכלול קמפיין מסודר תוך חקר מילות המפתח, בחינת מתחרים קמפיינים שונים ועוד.

התחרות על הפרסום בגוגל היא גדולה ולכן, יש לבצע מחקר מקיף, תהליכים כגון אופטימיזציה, התאמת קוד לאתר ועדכון שוטף של תבניות התוכן, כגון כתיבת תכנים מקצועיים. יש לבצע החלפת קישורים לאתר ובנייה של מערכת קישורים, בתוך האתר עצמו.

תוכלו לבחור את התקציב שלכם ולהחליט כמה תוכלו לבזבז על תקציב של קידום אתרים ממומן. ביחד נעבור   ונחשב נכון את התקציב עבור הקמפיין הממומן בגוגל   וברשתות החברתיות שהפכו אף הן להיות פופולריות יותר, היות ולכולנו יש חברות הרשת חברתית זו  או אחרת. חברה לקידום אתרים