בניית אפליקציות

בניית אפליקציות 

בניית אפליקציות

 

בניית אפליקציות הפכה להיות פופולארית לא פחות מבניית אתרים. האפשרות להיכנס לאפליקציה ממסך הבית ולא מדפדפן, היא יתרון נהדר, ויש לה כמובן יתרונות נוספים כגון שליחת התראות בנייד, רכישות מתוך חשבון גוגל או אפל, והפעלת פונקציות נוספות. הרבה יותר מורכב לפתח אפליקציה מאתר סטנדרטי, אבל אם התחום מעניין אתכם, או שאתם מחפשים מידע על בניית אפליקציות, תוכלו לקבל אותו בעמוד הזה.

 

השלבים לבניית אפליקציה –

  • מה הצורך שהאפליקציה באה לענות עליו? מיהו קהל היעד הרלוונטי?
  • מה האפיון של האפליקציה? איך היא עשויה להיראות?
  • מה אומר השוק? מה הצעת המחיר לפיתוח? מה ההיתכנות השיווקית להצלחת האפליקציה?
  • פיתוח בפועל, כולל בק אופיס
  • ביצוע בקרת איכות שמוודאת שהכל תקין, אין קריסות והאפליקציה עובדת כמתוכנן.
  • השקה למספר קטן של משתמשים וקבלת חוות דעתם (גרסת בטא).
  • קידום ופרסום האפליקציה באמצעים המתאימים.

פיתוח עצמאי או עם חברה?

אם אתם לא מפתחים מקצועיים, ומעוניינים לפתח אפליקציה ברמה, כדאי שתיעזרו במפתח מקצועי או בחברה מקצועית, וקחו בחשבון שמדובר בהוצאה של כמה עשרות אלפי שקלים, אם לא יותר. אם אתם מעוניינים להפוך את האתר שלכם לאפליקציה, ישנם כלים רבים לצורך העניין, אפשר לעשות זאת במחירים זניחים.

 

חווית משתמש

לפני שרים מהרעיון לפיתוח, חשוב לתת דגש לשלב האפיון ולחוויית המשתמש באפליקציה – מה הוא רואה, כיצד הוא מתקשר עם האפליקציה, עד כמה היא ידידותית? זהו שלב קריטי שיכול לתת חוות דעת אמיתית של משתמשים מהימנים ואמיתיים, לפני הפיתוח עצמו.

 

חוות דעת מקצועית

אם אתם מעוניינים לפתח אפליקציה, ראיתם כבר כי מדובר בהוצאות של עשרות אלפי שקלים במינימום, ובהחלט יכולה לעבור גם את ה-100 אלף שקלים. חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע, לקבל חוות דעת, וחשוב לא פחות – להחתים את אלו אשר אתם מתייעצים איתם בהסכמי סודיות, על מנת שחלילה לא תגלו בוקר אחד כי מישהו מהם עשה שימוש ברעיון שלה, ופיתח אפליקציה דומה עד זהה לשלכם.  זהו תחום רציני מאוד ויש להתייעץ על כך בכובד ראש ולא להיחפז למהלכים.

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.