קידום אתר וויקס

קידום אתר וויקס

קידום אתר וויקס

 

זה לא סוד שהפלטפורמה של וויקס היא לא האידיאלית לקידום בגוגל, בעיקר בגלל הקוד הסגור אשר לא מאפשר להטמיע תגיות ככלי מעקב אחר פייסבוק, גוגל וכו'. אבל אל יאוש! וויקס יכול בהחלט לסייע לקדם אתרים בנישות מסוימות עם תחרות נמוכה יותר, ישנן כמה פעולות שניתן לבצע, על מנת לשפר את הדירוג של האתר ולהעלות אותו מעלה במנוע החיפוש של גוגל. כיצד ניתן לבצע קידום אתר וויקס? במאמר שלפניכם.

SEO WIZ – כלי מובנה של וויקס

כלי של וויקס שמסייע לאופטימיזציה של האתר, כולל יצירת מפת אתר, הזנת מילות מפתח, הגדרת מטא תגיות, ועוד. חשוב מאוד לעבור על כל השלבים בוויזרד ולבצע את כל המשימות.

מחקר מילות מפתח

כל תהליך קידום אורגני מתחיל במחקר מילות מפתח, וגם באתרים של וויקס מדובר בתהליך דומה. מחקר מילות מפתח הוא תורה בפני עצמה שמסייעת לכם לקדם את האתר אורגנית, באמצעות הטמעת מילות המפתח הנכונות, וזה רק חלק כמובן מכל פעולות הקידום שאפשר לעשות. כמובן שחשוב מאוד להשתמש במילות המפתח שעלו במחקר, באתר שלכם וכך לסייע לקידום האורגני שלו.

 

קידום אתר וויקס באמצעות תמונות

חשוב לזכור לכווץ את הגודל המקורי של התמונות, על מנת שהן לא יכבידו על מהירות טעינת האתר. יש תוכנות חינמיות שמסייעות לכווץ את הגודל המקורי של תמונות, מבלי לפגוע באיכות התמונה. מומלץ להוסיף תיאור לכל תמונה, זה מסייע לשייך את התמונה לתוכן המוצג באתר.

הוספת תגיות מטא

מדובר בכותרת ותיאור כפי שמופיעים בתוצאות החיפוש של גוגל, ולכן חשוב מאוד לבצע זאת כמו שצריך. בהמשך לכך חשוב להגדיר את כתובת URL של העמוד, ולהגדיר את מהילות המפתח שמובילות לכל עמוד. חשוב להשתמש במילות המפתח הללו גם בתוכן העמוד, כמובן.

קידום באמצעות איש מקצוע

אם יש לכם אתר וויקס ואתם מעוניינים לקדם אותו אורגנית או בעזרת קידום ממומן בגוגל , נכון שאת חלק מהפעולות ניתן לבצע באופן עצמאי, אבל חשוב גם להשקיע ולהיעזר באיש מקצוע, אחרי הכל מדובר בעסק שלכם, נכון? ביחרו איש מקצוע מנוסה, אמין, אחראי, שיכול להראות לכם דוגמאות לקידום שביצע באתרי וויקס. בהצלחה!

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.