קידום עסקים באינסטגרם

קידום עסקים באינסטגרם

 

אחת הרשתות החברתיות המובילות בשנים האחרונות היא האינסטגרם, ובהחלט אפשר להיעזר בה על מנת לקדם את העסק שלכם. עשרות מליוני תמונות מועלות בכל יום לאינסטגרם, אז רק נותר לנו לשאול, כיצד מתבצע קידום עסקים באינסטגרם? הנה כמה טיפים מנצחים!

תמונות עם טוויסט

האינסטגרם הוא רשת חברתית שעיקרה תמונות. להעלות תמונות של העסק זה נהדר, אבל חשוב שתעלו גם תמונות משעשעות, מצחיקות וקלילות. זה יסייע לכם להגדיל את נפח העוקבים ולהציע להם שפע הטבות ומבצעים אצלכם בעמוד.

שימוש נכון בתגיות

חשוב מאוד לבחור האשטאג פופולארי ורלוונטי לכל תמונה, מכיוון ששימוש בתגיות הנכונות, מגדיל באופן משמעותי את אחוזי המשתמשים באינסטגרם, שנחשפים לעסק שלכם.

חיבור בין האינסטגרם לאתר

כאשר אתם מעלים מאמר בבלוג באתר, ומצרפים אליו תמונה, עדיף לצרף תמונה מהאינסטגרם, וכך בלחיצה על התמונה, יוכל הגולש לעבור אל הפרופיל שלכם באינסטגרם. שימוש חכם בכלי זה בהחלט יכול להגדיל את כמות העוקבים שלכם באינסטגרם באופן מתמיד.

חיבור לטרנדים עכשוויים

במיוחד בארצנו הקטנטונת, קל מאוד להבין ולדעת מה שיחת היום. תונה הומוריסטית בנושא בהחלט תשאיר אתכם בעניינים מול העוקבים שלכם.

העלאת תמונות בתדירות מאוזנת

אין צורך להעלות תמונה בכל יום, חשוב שהעלאת התמונות תהיה מדודה והגיונית, ביחס למתחרים שלכם, בידקו מה קצב העלאת התמונות של המתחרים שלכם, שימו לב ללוח זמני פרסום תמונות בכלל באינסטגרם, לימדו את התחום ופעלו בהתאם.

אופטימיזציה לפרופיל

ניתן לעשות אופטימיזציה לפרופיל באינסטגרם ולשפר אותו באופן מעשי. למשל לקשר לאתר העסק, ליצור תגיות ממוקדות, להוסיף תיאורים רלוונטיים לתמונות ולהגדיר באופן בסיסי את גודל התמונות בפרופיל. כל אלו יתרמו לנראות מקצועית הרבה יותר של הפרופיל – ושל העסק.

תחרויות צילום

הפרופיל של העסק יכול להשתתף בתחרויות צילום, כמו גם ליזום תחרויות צילום. ככל שתשתתפו במספר תחרויות גדול יותר, ותעלו תוצרים איכותיים יותר, כך תגדילו את החשיפה לעסק בצורה טובה יותר.

קידום ברשתות חברתיות הוא אפיק מצוין לקידום העסק, אנו ממליצים על ייעוץ מקצועי בתחום, על מנת למצות את הפוטנציאל של הערוץ השיווקי המצוין הזה.

הדרך לטופ מתחילה כאן ! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.